MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 12213290
nr 1221 3290
Skänk
valnöt, 1890-tal. Längd: 126d. 55. Höjd: 110 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:35:05
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)